www.inspirus.cz

Ubytování Turistika Tipy od kámošů ... zde si vyberte hledaný obor
Ubytování - hotely, penziony, priváty, autokempy...
Penzion Na Ostrověaktual: 23.04.2010
Penzion a gril restaurant Na Ostrově se nachází na lukrativním místě v centru Českého Krumlova, na malém ostrově tvořeném řekou Vltavou a mlýnským náhonem. Z oken penzionu je nádherný výhled na krumlovský zámek, zámeckou věž a řeku Vltavu. V blízkosti (cca 50m) se nachází historický střed města. Centrální hlídané parkoviště se nachází 100 m od penzionu. Budova penzionu pochází z první pol. 19. stol. Rádi ubytujeme menší skupinky turistů a nabídneme jim výhodná menu v našich restauracích a doprovodný program. Pro firmy a agentury připravujeme nabídku ubytování, stravování, zajištění školících místností a doprovodný program. Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven: Kréma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je po celou dobu pobytu. 20% sleva platí pro celkový účet.
otvírací doba: nonstop
adresa: Na Ostrově 171, 38101-Český Krumlov, za parkovištěm Jelenka
telefon: 608 973 700
více na www.naostroveck.cz.. nebo na e-mail: penzion@naostroveck.cz
Fotka: Penzion Na Ostrově, Český Krumlov
Penzion Pod Radnicíaktual: 23.04.2010
Penzion Pod Radnicí se nachází 20m od náměstí, v Radniční ulici, ze které je krásný pohled na zámeckou věž. Penzion s kapacitou 18-ti lůžek nabízí ubytování v zrenovovaných prostorných pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem a WC, apartmány s kuchyňským koutek, televizí + SAT a internetovým připojením. Rádi ubytujeme menší skupinky turistů a nabídneme jim výhodná menu v našich restauracích a doprovodný program. Pro firmy a agentury připravíme nabídku ubytování, stravování, zajištění školících místností a doprovodný program. Snídaně podáváme bufetovým způsobem od 8.00 do 10.00 v Restaurantu Pod Radnicí, který je součástí penzionu.
otvírací doba: nonstop
adresa: Radniční 26, 38101-Český Krumlov
telefon: 608 973 700
více na www.podradnicick.cz.. nebo na e-mail: info@podradnicick.cz
Fotka: Penzion Pod Radnicí, Český Krumlov
Penzion Maštalaktual: 27.5.2010
Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu 10 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetovým připojením a apartmán kuchyňským koutem. Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 v restauraci Pod Radnicí cca 20m od penzionu. Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven: Kréma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je po celou dobu pobytu. 20% sleva platí pro celkový účet.
adresa: Náměstí Svornosti 2, Český Krumlov
telefon: 420608973700
více na www.satlava.cz.. nebo na e-mail: penzion.mastal@satlava.cz
Fotka: Penzion Maštal, Český Krumlov
Penzion Thallerův Důmaktual: 23.04.2010
Nově zrekonstruovaný Penzion Thallerův dům, se svou osobitou atmosférou, se nachází v historickém centru města. Naše celková kapacita je 7 apartmánů s 28-ti lůžky včetně přistýlek. U většiny pokojů je krásný výhled na zámek. Každý pokoj je vybaven kuchyňkou, sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, televizí + SAT a internetovým připojením. Snídaně podáváme od 8.00 do 10.00 v restauraci Pod Radnicí cca 20m od penzionu. Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven: Kréma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je po celou dobu pobytu. 20% sleva platí pro celkový účet.
otvírací doba: nonstop
adresa: Masná 159, 38101-Český Krumlov
telefon: 608 973 700
více na www.thalleruvdum.cz.. nebo na e-mail: penzion@thalleruvdum.cz
Fotka: Penzion Thallerův Dům, Český Krumlov
Pension Ingridaktual: 03.06.2005
Komfortní ubytování v Pensionu Ingrid v historickém městě Český Krumlov.
adresa: Kaplická 194, 38101 Český Krumlov
telefon: 380 712 337
více na www.pensioningrid.cz.. nebo na e-mail: ck@pensioningrid.cz
foto
Turistika - hrady, zámky, muzea, kostely, turistické zajímavosti...
Státní hrad a zámek Český Krumlovaktual: 3.10.2001
Původní hrad, založený v 1. pol. 13. stol. Vítkovci, se postupně rozrůstal do mohutného komplexu budov. Červená brána, která odděluje zámek od městské části Latrán, vede k 1. nádvoří, tvořeného převážně hospodářskými budovami. Druhé nádvoří odděluje nejstarší hradní stavbu Hrádek, od Horního hradu, který se postupně rozrostl v zámek okolo třetího a čtvrtého nádvoří. Plášťový most vede na páté nádvoří, které uzavírá budova zámeckého divadla a tzv. Renesanční dům. Plášťový most umožňoval panstvu přecházet ze zámku do divadla a do zámecké zahrady s budovou Jízdárny a kaskádovou Neptunovou fontánou. Celý areál je národní kulturní památkou a na listině světového kulturního dědictví UNESCO.
otvírací doba: duben a říjen Út-Ne 9.00-16.00, květen a září Út-Ne 9.00-17.00, červen-srpen Út-Ne 9.00-18.00
adresa: uprostřed města na kopci |mapa
telefon: 0337-71 16 87
klikni a zvětš
Akce a tipy KAM zajít - vaše tipy kam zajít v tomto městě (obci) ...
Popis u podniků: Nabízíme Vám:
= údaje získané osobní návštěvou
= údaje přidané formulářem
= údaje z www stránky podniku
= ostatní údaje
Internetové stránky
Barevné vizitky
Přidat vlastní podnik
Přidat vlastní tip
... nenašli jste u nás, zkuste to jinde:
hledat: na

© KAMzajit.cz